ביטוח מנהלים.

ביטוח מנהלים​, נמנה עם אפיקי החיסכון הפנסיוני הקיימים בישראל, לצד קרן פנסיה וקופת גמל. בנוסף למרכיב החיסכון שקיים, ניתן לרכוש במסגרתו גם ביטוח אובדן כושר עבודה.

ביטוח מנהלים הוא חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח. בשונה מקרן הפנסיה, העובדת על פי תקנון הקרן שיכול להשתנות מעת לעת, ביטוח המנהלים פועל על פי חוזה שמרבית תנאיו אינם ניתנים לשינוי.

להבדיל מקרן הפנסיה, בביטוח מנהלים 100% מהכספים מושקעים בשוק ההון ולכן לא קיימת תקרת הפקדה.

עד שנת 2013 מקדם הקצבה היה מובטח בהתאם לחוזה וקיים שוני בין המקדמים הנובע משינויים שחלו במהלך השנים. כיום, בביטוחי המנהלים החדשים, אין הבטחת מקדם.

מבנה ההפקדות המקובל לשכיר ברוב תוכניות ביטוח החיים הוא 6% למרכיב תגמולי עובד, 6.5% למרכיב תגמולי מעסיק, 8.33% לפיצויי פיטורים, ובנוסף עד 2.5% לרכישת כיסוי אובדן כושר עבודה. המרכיב אובדן הכושר משולם על-ידי המעסיק או על-ידי המעסיק והעובד. הפקדות לעצמאי הן עד 16% מההכנסה המזכה, מוגבל בתקרה, לעניין הטבת המס.

יתרונות המוצר:

  • חוזה בין המבוטח לחברת ביטוח.
  • יכולת בחירת סכומי ביטוח למקרה פטירה ולאובדן כושר עבודה, בהתאמה לצרכי המבוטח.
  • בחירת אפיקי השקעה בהתאם לגיל או רמת הסיכון.
  • גמישות בבחירת מוטבים.

עלינו

אורדר ניהול הון הינה חברה לניהול ותכנון פיננסי בעלת ניסיון עתיר שנים בתחום הפיננסי והפנסיוני הפועלת באישור הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון. החברה הינה בבעלות פרטית ואינה בבעלות מלאה או חלקית של בית השקעות או חברת ביטוח המאפשרת אובייקטיביות.

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

צרו קשר.

טלפון

074-7377252

כתובת

הרוקמים 23, חולון