גמל להשקעה.

קופת גמל להשקעה היא מכשיר חסכון שהושק בשנת 2016 המאפשר לכל חוסך לבצע הפקדה עד 76,449 ₪ בשנה, נכון לשנת 2023, כאשר המכשיר כולל הטבה ייחודית לחוסכים אחרי גיל 60.

קופת גמל להשקעה נהנית מיתרונות ניהול השקעות בדומה לקופת הגמל המסורתית. ניתן לנייד בין גופים ובין מסלולים מבלי לעבור אירוע מס. הכספים נזילים בכל עת וניתן למשוך אותם באופן מלא או חלקי בכל שלב, ללא מגבלה וללא תשלום קנס.

קופת הגמל להשקעה מאפשרת למשוך את החיסכון בכל עת. במועד המשיכה ינוכה מס רווחי הון בגובה 25% או לחילופין ניתן לקבל קצבה מעל גיל 60, להעביר את כספיכם לקרן פנסיה, למשוך פנסיה חודשית ולהנות מפטור מלא על מס רווחי הון שנצברו לאורך השנים.

יתרונות:

  • הכסף נזיל למשיכה בכל עת ללא קנסות וללא עמלות.
  • מעבר חופשי ללא קנס או עמלה וללא אירוע מס בין מסלולי השקעה שונים ובין גופים שונים. 
  • פיזור נכסי הקופה למגוון רחב של אפיקי השקעה כולל נכסים לא סחירים (נדל”ן, אשראי, קרנות וכדומה) נכסים אלו מהווים בסיס יציב להשקעה ארוכת טווח.
  • עלויות אטרקטיביות. דמי ניהול קבועים וברורים מהצבירה בלבד, להבדיל מתיק השקעות מנוהל/מיועץ אין עמלות קניה ומכירה, דמי משמרת ודמי ניהול פנימיים של קרנות נאמנות.
  • אפשרות לקבלת הלוואה בתנאים אטרקטיביים.
  • הטבות מיסוי – פטור ממס רווחי הון, בעת משיכת הכספים כקצבה מגיל 60. בנוסף, תשלום המס בגין הרווח הריאלי מתבצע רק בעת פדיון הכספים – אפקט דחיית מס.

עלינו

אורדר ניהול הון הינה חברה לניהול ותכנון פיננסי בעלת ניסיון עתיר שנים בתחום הפיננסי והפנסיוני הפועלת באישור הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון. החברה הינה בבעלות פרטית ואינה בבעלות מלאה או חלקית של בית השקעות או חברת ביטוח המאפשרת אובייקטיביות.

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

צרו קשר.

טלפון

074-7377252

כתובת

הרוקמים 23, חולון