יפוי כוח מתמשך.

תכנון העתיד הוא דבר חשוב וכדאי להקדים את המאוחר ככל שמתבגרים. כדי לתכנן כבר היום מי ואיך ידאגו לכם בעתיד במידה ולא תוכלו לקבל החלטות בעצמכם, כדאי שתכינו מראש ייפוי כוח מתמשך.

ייפוי כוח מתמשך הוא הסכם כתוב מראש בו האדם בוחר עוד בהיותו צלול מי יטפל בענייניו כאשר לא יוכל לקבל החלטות. למשל, האם להישאר לגור בבית עם מטפלת או לצאת לבית אבות. האם לעבור טיפול רפואי מסוים או טיפול אלטרנטיבי במקום.

חשוב לזכור, מי שדואג מראש לערוך מסמך ייפוי כוח מתמשך, יכול להימנע בעתיד מהליך של מינוי אפוטרופוס בבית משפט ומכל ההליכים שקשורים לכך.

איך זה עובד?

האדם הנקרא "הממנה", בוחר מרצונו בשלב בו הוא מבין ומסוגל לקבל החלטות ולבצען מיופה כוח אחד או יותר שיטפל בענייניו בעתיד. הממנה קובע בייפוי הכוח באיזה עניינים יטפל כל אחד מהם וכיצד. הממנה יכול לתת ייפוי כוח מתמשך לכלל ענייניו: האישיים, הרפואיים והרכושיים או רק לחלקם.

ייפוי הכוח יכנס לתוקף רק כאשר מצבו של הממנה ידרדר. הידרדרות במצב יכולה לנבוע כתוצאה מתאונה, מחלות זקנה כגון: דמנציה, מוגבלות נפשית או מוגבלות שכלית.

מי יכול להיות מיופה הכוח?

הדבר החשוב ביותר הוא לבחור אדם שאתם סומכים עליו. מיופי הכוח יכולים להיות בני משפחה או מכרים שאתם סומכים עליהם. הם גם יכולים להיות אנשי מקצוע, לדוגמא: עורכי דין או רואי חשבון.

איך מבצעים זאת?

אם ברצונכם לערוך ייפוי כוח מתמשך, עליכם לפנות לאחד מעורכי הדין המוסמכים לכך. לאחר סיום התהליך עורך הדין יפקיד את המסמך אצל האפוטרופוס הכללי.

עלינו

אורדר ניהול הון הינה חברה לניהול ותכנון פיננסי בעלת ניסיון עתיר שנים בתחום הפיננסי והפנסיוני הפועלת באישור הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון. החברה הינה בבעלות פרטית ואינה בבעלות מלאה או חלקית של בית השקעות או חברת ביטוח המאפשרת אובייקטיביות.

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

צרו קשר.

טלפון

074-7377252

כתובת

הרוקמים 23, חולון