ניהול תיקי השקעות.

ניהול תיק השקעות הוא בין המוצרים הוותיקים והנפוצים בשוק ההון. אחת מדרכי ההשקעה הנפוצות ביותר והמוכרות ביותר לניהול תיק השקעות מנוהל הוא חשבון ניירות ערך המנוהל על ידי מנהל השקעות. הכסף בתיק ההשקעות נותר בחשבון הבנק הרגיל והלקוח מעניק למנהל תיק ההשקעות ייפוי כוח לקניה ומכירה של ניירות ערך מסוגים שונים. להבדיל ממוצרי חסכון אחרים כמו גמל להשקעה ופוליסת חסכון המאפשרים השקעה בנכסים לא סחירים, בתיק השקעות ניתן לרכוש רק ניירות ערך סחירים כגון: מניות, אגרות חוב, קרנות נאמנות וכו'.

בתי השקעות שונים מציעים שירותי ניהול תיקי השקעות, במגוון מסלולים ומכשירים פיננסים מהארץ ומהעולם כדי להתאימם לצרכי הלקוחות השונים, האופי שלהם וטווח הזמן בו הם נזקקים לכסף שנחסך.

סוגי תיקי השקעות מנוהלים:

תיק קרנות נאמנות – תיק המורכב מקרנות נאמנות אותם מנהל הגוף אותו בחרנו. דמי הניהול בחשבון הם דמי הניהול הפנימיים אותן גובות קרנות הנאמנות המוחזקות בתיק.
תיק מעורב  תיק המשלב השקעה ישירה בניירות ערך כמו מניות ואג"חים לצד השקעה בקרנות נאמנות וקרנות סל
תיק עוקב מדדים – תיק השקעות המורכב מהשקעה בקרנות סל (השקעה פסיבית)
תיק אג"ח לפדיון – תיק השקעות המורכב מהחזקה של אג"ח עד למועד הפדיון. ההחזקה באג"ח, בין אם נרכשו בהנפקה ובין אם במהלך המסחר הרציף, מתוכננת עד לפדיונה המלא לצורך יצירת תזרים הכנסות צפוי.
תיק מט"ח – נקובים בדולר/יורו.  באמצעות רכישות ישירות או מוצרים עוקבי מדד. ניתן לנהל בחשבונות בנק בישראל או בחו"ל

יתרונות:

  • ניהול ע"י מנהלים השקעות מקצועיים וותיקים הנעזרים במחלקת מחקר שמעבירה להם מידע רב ערך.
  • מנהל קשרי לקוחות/מנהל השקעות אישי זמינים לשאלות ולהסברים, ויוצרים קשר אחד לתקופה על מנת לבדוק אם נעשה שינוי בחסכונותיכם או במטרות ההשקעה שלכם
  • תגובה בזמן אמת –  מנהל התיק יכול להגיב מיידית ובזמן אמת על המתרחש בשוק ההון ולבצע פעולות קניה ומכירה בצורה מיידית ומהירה.
  • מעקב פשוט נוח ושקוף דרך חשבון הבנק של העמית אחרי הפעולות בתיק ההשקעות.

עלינו

אורדר ניהול הון הינה חברה לניהול ותכנון פיננסי בעלת ניסיון עתיר שנים בתחום הפיננסי והפנסיוני הפועלת באישור הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון. החברה הינה בבעלות פרטית ואינה בבעלות מלאה או חלקית של בית השקעות או חברת ביטוח המאפשרת אובייקטיביות.

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

צרו קשר.

טלפון

074-7377252

כתובת

הרוקמים 23, חולון