תהליך העבודה.

עושים  בתהליך העבודה

עם וותק משותף של מעל ל-25 שנה בשוק ההון ושנים של מתן שירות ופתרונות ללקוחות מכל הסוגים, פיתחנו באורדר שיטת עבודה המונה 5 שלבים המאפשרת לנו למקסם את ניהול ההשקעות תוך התחשבות בהיבטי מיסוי, עלויות והתאמת רמות הסיכון ללקוח.

אפיון הלקוח - בירור ומיפוי צרכיו:
את תהליך העבודה מול הלקוח אנחנו נתחיל בפגישת היכרות (דיגיטלית או פרונטלית). במהלך הפגישה נכיר את מבנה התא המשפחתי של הלקוח ונלמד מה הצרכים, שאיפות, רצונות ומטרות שלו. באמצעות בירור מעמיק ודרך המסלקה הפנסיונית והר הביטוח נבצע איסוף של כל המידע הפנסיוני, הפיננסי והביטוחי של הלקוח על מנת להכין תוכנית עבודה מסודרת תוך התחשבות ביעדים שנציב ומתוך מטרה לעמוד בהן.
1
בניית אסטרטגיה פיננסית ייעודית:
בניית אלוקציית השקעות היא הגורם המכריע באסטרטגיה מוצלחת של ניהול השקעות. לכן, לאחר הפגישה ואיסוף הנתונים, תוך הבנה של הצרכים מטרות ושאיפות של הלקוח, אנו בונים תוכנית פיננסית המותאמת באופן אישי ומלא ללקוח. בניית האסטרטגיה נעשית בהתחשבות ביעדי ומטרות הלקוח תוך שימוש במכשירים הפיננסיים המתקדמים ביותר לצד התייחסות להיבטי המיסוי השונים, לרמות הסיכון הרלוונטיות ולעלויות השונות.
2
הצגת האסטרטגיה יישום וביצוע:
לאחר בניית האסטרטגיה הפיננסית, נציג את התוכנית ללקוח ונבצע התאמות במידת הצורך עד לאופטימיזציה לצרכי ומטרות הלקוח. לאחר מכן נוציא את התוכנית לפועל. נפעל מול הגורמים הרלוונטיים ומנהלי ההשקעות השונים לבניית התשתית ויישומה בהדרגתיות: העברת החלטות לגופים המנהלים, מילוי כל הטפסים הרלוונטיים וסגירת כל תהליכי העבודה תוך ליווי בשלבי השינויים והטמעת האסטרטגיה החדשה עד לסיומה.
3
מעקב ובקרה:
פיקוח על ידי צוות בקרה ייעודי המוודא ועוקב כי התהליך הטכני בוצע בצורה מלאה ותקינה.
4
ליווי אישי:
לאחר שלב היישום והביצוע, העבודה המשותפת שלנו מתחילה. ניתור ומעקב שוטף אחר המגמות בשווקים, ביצועי מנהלי ההשקעות ומכשירי ההשקעה השונים. קבלת דוחות תקופתיים המרכזים את כלל הנכסים המנוהלים תוך התקשרות עם הלקוח על בסיס קבוע ובהמשך לתיאום ציפיות מולו. במידת הצורך נעדכן על שינויים ופתרונות חדשים עבור הנכסים המנוהלים, בהתאמה לתנאי השוק והמיסוי.
5

עלינו

אורדר ניהול הון הינה חברה לניהול ותכנון פיננסי בעלת ניסיון עתיר שנים בתחום הפיננסי והפנסיוני הפועלת באישור הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון. החברה הינה בבעלות פרטית ואינה בבעלות מלאה או חלקית של בית השקעות או חברת ביטוח המאפשרת אובייקטיביות.

מעוניין בפרטים נוספים?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

צרו קשר.

טלפון

074-7377252

כתובת

הרוקמים 23, חולון